Serwisant sprzętu sportowego

INTERSPORT Polska S.A.

Warszawa

17 godz. temu

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza oferta:

  • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
  • stabilność zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

Twoje zadania:

  • przygotowanie sprzętu sportowego do sprzedaży (rowery, narty)
  • serwis sprzętu sportowego (rowery, narty, łyżworolki, łyżwy, rakiety tenisowe)
  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy w serwisie technicznym mile widziane
  • otwartość  i zorientowanie na klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki.

Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Poznaj

Spółka jest liderem wśród sieci sklepów sportowych w Polsce, posiadającym obecnie 30 salonów zlokalizowanych w 18 największych miastach Polski.

Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant