Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Serwisant-Wdrożeniowiec

PROFEKTUS
Łódź, Łódź I Okolice
praca stacjonarna
6602 dni temu

Ogłoszenie numer: 19175, z dnia 2006-04-10

PROFEKTUS

Firma PROFEKTUS oferuje usługi w zakresie serwisu sprzętu i oprogramowania komputerowego dla firm (outsourcing) i osób prywatnych, wykonuje projekty i instalacje sieci komputerowych, a także prowadzi sprzedaż i serwis komputerów PC oraz kas fiskalnych, sprzedaż akcesoriów komputerowych i materiałów eksploatacyjnych.

Miejsce pracy: Łódź, Łódź I Okolice

Opis stanowiska

SERWISANT-WDROŻENIOWIEC

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (min. dyplom inż.), - bardzo dobra znajomość progrmowa i sprzętowa środowiska PC/WIN XP/98 - podstawowa znajomość baz SQL i baz danych DBF w systemie Dos, - znajomość min. 1 systemu serwerowego: Linux, W2003Server, Netware, - prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, - udokumentowane (min. 1 rok) doświadczenie we wdrażaniu programów fakturowo-magazynowych, kadrowo-płacowych lub F-K

Oferujemy

Oferujemy: - stałą pracę, - możliwość pracy na samodzielnym stanowisku i udział w prowizyjnym systemie wynagradzania, - dla osób bez doświadczenia oferujemy wstępny 6-miesięczny staż.