Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Serwisant-Wdrożeniowiec

GEMINI Business Solutions
Łódź
praca stacjonarna
6275 dni temu

Ogłoszenie numer: 27270, z dnia 2007-03-13

Gemini zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami informatycznymi. Świadczymy usługi konsultingowe w zakresie prowadzenia projektów informatycznych, wdrożeń systemów, oceny wdrożeń aplikacji, tworzenia lub modyfikowania oprogramowania oraz w zakresie procesów logistycznych, sprzedaży i produkcji. Posiadając spore doświadczenie z systemami opartymi w swym działaniu o systemy baz danych firm Oracle i Microsoft, projektujemy systemy informatyczne działające stabilnie oraz obsługujące duże ilości danych.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami i rozwiązywanie problemów technicznych zarówno sprzętowych jak i programowych.

Wymagania

Znajomość sprzętu komputerowego Znajomość systemów operacyjnych serii Windows i Linux Mile widziana podstawowa wiedza z dziedziny baz danych i systemów dla przedsiębiorstw Podstawowa znajomość języka angielskiego Dyspozycyjność Prawo jazdy

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole specjalistów Szeroki kontakt z nowoczesnymi technologiami IT Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników