Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Application Designer

Grupa ProfAs Sp. z o.o.
Poznań, Poznań, Suchy Las
praca stacjonarna
3371 dni temu

Ogłoszenie numer: 656967, z dnia 2015-03-24

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży HVAC poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań, Poznań, Suchy Las

Nr Ref.: PS/3

Opis stanowiska

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań na platformie MS SharePoint 2010/2013
  • Administrowanie platformą SharePoint i wparcie dla użytkowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia programistycznego w implementacji rozwiązań na platformie SharePoint 2010/2013
  • Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w piśmie jak i mowie
  • Doświadczenie w pracy z witrynami programu SharePoint
  • Doświadczenie w administrowaniu stron w SharePoint
  • Doświadczenie w pracy z SharePoint Designer i Workflow Designer Wizard
  • Umiejętność analitycznego myślenia i ustalania priorytetów
  • Planowanie i estymacja czasowa zadań

Mile widziane:

  • Znajomosc administracji Site Collection oraz SharePoint Farm ServerZnajomosc ASP.NET Web Forms, ASP.Net,ASP.NET AJAX

Oferujemy

  • Praca w doświadczonym i ambitnym zespole, w firmie będącej liderem w swojej branży, operującej na wielu zagranicznych rynkach
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Narzędzia niezbędne do pracy