Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Developer / Analityk

ASTEK Polska
Warszawa
praca stacjonarna
1415 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie szukam SharePoint Developera/Analityka.
Lokalizacja: Zdalnie, docelowo Warszawa
Stawka: 900-1000 zł netto+vat/dzień w zależności od umiejętności oraz doświadczenia

Zakres obowiązków:
  • analiza, projektowanie i implementacja rozwiązań biznesowych opartych o platformę SharePoint,
  • wdrażanie najlepszych praktyk w środowiskach SharePoint,
  • pełnienie roli eksperta w technologii SharePoint,
  • współpraca w zakresie utrzymania aplikacji i środowiska SharePoint.
Wymagania:
  • biegła znajomość platformy MS SharePoint Online oraz Server On-Premise,
  • doświadczenie we współpracy z biznesem przy planowaniu aplikacji,
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań na platformę SharePoint z wykorzystaniem wbudowanych komponentów,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia dostosowanych rozwiązań z wykorzystaniem technik programistycznych.
  • umiejętność tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem usług dostępnych w ramach Office 365 / Azure (MS Flow, Power Apps, Power BI, itp.),
  • dobra znajomość technologii uzupełniających, takich jak: Windows Server, MS Exchange Server, MS SQL Server, AD, ADFS, PowerShell, SharePoint Designer,
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu administracji i konfiguracji farmy serwerów SharePoint.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci