Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint developer

Michael Page
Wrocław
praca stacjonarna
1759 dni temu
Wrocław 34242/001_1560788198

W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby.

Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.
Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.

Poszukujemy osoby, która zajmie się rozwojem aplikacji biznesowych opartych na platformie SharePoint dedykowanej do wewnętrznego wsparcia pracowników organizacji.

Informacje o kliencie

Rola jest ciekawa ponieważ poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie Project Managera w definiowaniu wymagań Klienta wewnętrznego i proponowanie sensowych rozwiązań w oparciu o możliwości platformy. Dodatkowo istnieje możliwość awansu na lidera zespołu do spraw rozwoju systemów biznesowych.

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań opartych na platformie SharePoint Online
  • analiza zmian i planowanie modyfikacji na poziomie systemu
  • udział w pracach związanych z optymalizacją procesów biznesowych
  • utrzymanie i bieżąca administracja platformy SharePoint Online
  • opracowanie i utrzymanie dokumentacji dotyczącej tworzonych rozwiązań
  • rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej SharePoint w organizacji
  • wsparcie użytkowników końcowych systemu (2 linia wsparcia)
  • nadzór merytoryczny i koordynacja realizacji prac zewnętrznych

Profil kandydata

Od osób aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia w zakresie utrzymania i rozwoju platformy SharePoint Online oraz jej praktycznego zastosowania w organizacji
  • doświadczenia w zakresie konfiguracji i wdrażania nowych funkcjonalności SharePoint
  • praktyczna znajomość PowerShell na potrzeby administracji i konfiguracji SharePoint Online
  • podstawy HTML/HTML5, CSS/CSS3, JavaScript and JQuery

Oferujemy

Pracodawca proponuje pracę w profesjonalnym zespole będącym na etapie wdrożenia nowego tematu. W celu poznania szczegółów zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 663 322 422.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.
Dlaczego Michael Page?
  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców