Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ślusarz

Apator Powogaz S.A.

Poznań

30 dni temu

„APATOR POWOGAZ" S.A.
w Poznaniu
Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce
poszukuje kandydata na stanowisko:

Ślusarz
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • praca w narzędziowni przy produkcji nowego oprzyrządowania na potrzeby fabryki;
  • wykonywanie, regeneracja, przezbrajanie form wtryskowych;
  • wykonawstwo przyrządów produkcyjnych;
  • współpraca w grupie ekspertów nad projektami nowego oprzyrządowania;
  • przeprowadzanie procesów wdrożenia nowego oprzyrządowania do produkcji;
  • obsługa szlifierki do płaszczyzn.
Oferujemy:
  • praca na I zmianę, raz na 5-6 tygodni praca na II zmianę (harmonogram pracy zaplanowany na rok do przodu);
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 90-cio letnią tradycją;
  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych;
  • doskonałą lokalizację miejsca pracy – Poznań-Jeżyce;
  • pracę w zróżnicowanym i doświadczonym zespole specjalistów z branży;
  • korzystanie z Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • przejrzysty system premiowania;
  • dodatkowe benefity (karty sportowe Benefitsystems, prywatna opieka medyczna LUXMED);
  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;
  • zapewniamy różnorodny i ciekawy pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem;
  • bezpłatne miejsce parkingowe na parkingu zakładowym.
Oczekujemy:
  • mile widziana znajomość zagadnień budowy, regeneracji i wykonywania form wtryskowych;
  • mile widziana wiedza z zakresu przezbrajania form wtryskowych;
  • mile widziana wiedza z zakresu wykonawstwa przyrządów produkcyjnych;
  • umiejętności obsługi szlifierek do płaszczyzn będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętności korzystania z przyrządów pomiarowych;
  • znajomości budowy form wtryskowych;
  • umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (ślusarz, mechanik, tokarz, frezer);
  • minimum 2 letniego doświadczenia.

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail sekretariat@apator.com.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Apator Powogaz S.A.(dawniej Fabryka Wodomierzy PoWoGaz SA) jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Mocną pozycję zawdzięcza doświadczeniu, a także profesjonalizmowi popartemu 80-letnią tradycją. Najważniejsze zadanie fabryki to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie

Marka PoWoGaz, pod którą oferujemy pełen asortyment wodomierzy i ciepłomierzy oraz przetworników przepływu do ciepłomierzy, jest znana nie tylko w kraju, ale również za granicą. Eksport ma istotny wpływ na rozwój fabryki, obecnie stanowi ponad 50% ogólnej sprzedaży.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (712)
Wałbrzych (68)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (899)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2254)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (81)