Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Ślusarz

DAGAT-eco sp.j

Poznań

87 dni temu

Sprawne ręce z technicznym polotem - produkcja gniazdowa

Ślusarz
Miejsce pracy: Poznań

 

 

Zakład wytwarzający stalowe oporęczowanie dla branży automotive,  da pracę solidnym i odpowiedzialnym ludziom.

 

Działamy stabilnie od ponad 30 lat i zaopatrujemy rynek światowy w nasze produkty a to wszystko
w rodzinnej firmie i pomimo ponad 200 osób na pokładzie, nikt nie jest anonimowy lecz staje się członkiem wielkiej rodziny Dagat-Eco.

 

Działanie jakie czeka naszych przyszłych kolegów z pracy, to czynności ogólnie pojęte jako ślusarskie.

 

Praca koncentruje się na obróbce rur stalowych w sektorach: ciecia, gięcia, szlifowania, spawania lub montażu konstrukcji spawanych.

 

Odpowiadając na pytanie co powinien umieć nasz przyszły pracownik:
 • pomocne będzie praktyczne doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
  (może specjalizujesz się w czymś konkretnym?)
 • umiejętność czytania rysunku technicznego będzie bardzo pomocna w swobodnym działaniu 
  (jeżeli znasz podstawy- reszty nauczymy)
 • obsługa prostych narzędzi pomiarowych jak  miara taśmowa i umiejętność odczytu wyniku w milimetrach (suwmiarka będzie dodatkowym atutem)
 • może potrafisz spawać i chcesz doskonalić tą umiejętność?
 • oczekujemy przede wszystkim chęci do stabilnej i odpowiedzialnej pracy
Co mamy Tobie do zaoferowania?
 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pakietem
  premiowym już od pierwszego miesiąca zatrudnienia
 • dobre warunki i atmosferę pracy
 • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
 • bezpłatny pakiet medyczny dla pracownika
  oraz możliwość jego poszerzenia
  dla członków rodziny
 • grafik dwuzmianowy 6-14/14-22

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „DAGAT-ECO” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.


Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „DAGAT-ECO” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.


Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „DAGAT-ECO” sp. z o.o. ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.