Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Ślusarz

GREENHOUSES AGICO Sp. z o.o S.K.A.

Szczecin

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 3439814, z dnia 2020-07-09

Firma zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów kolejowych poszukuje:

Ślusarz

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa urządzeń do obróbki mechanicznej,
  • Praca na maszynach do obróbki mechanicznej,

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Doświadczenie zawodowe min. rok

Oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Istnieje możliwość zakwaterowania.

Poznaj

GREENHOUSES AGICO sp.zo.o S.K.A.

Poznaj stanowisko: Ślusarz
Ślusarz to rzemieślnik, który zajmuje się obróbką metalu. W tym zawodzie wyróżniamy: ślusarza urządzeń komunalnych, ślusarza sprzętu domowego, ślusarza samochodowego, ślusarza wyrobów artystycznych oraz ślusarza konstrukcji stalowych. Tak więc, w zależności od specjalizacji - ślusarz ma różne zadania i stosuje różne technologie do pracy. Pracownik ten wyrabia, m.in. zamki, klucze, okucia do ...
Praca Ślusarz