Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Software Architect

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Wrocław

115 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: 02/76/Wro

Opis stanowiska:

Jako Software Architect z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Profil idealnego kandydata:
  • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu JAVA lub technologii webowych;
  • umiejętność projektowania rozwiązań w dużych systemach informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;
  • implementacja dobrych praktyk z dziedziny DevOps (Continuous Integration, Continuous Delivery, Test Driven Development);
  • bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania - Software Delivery Life Cycle;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“

Poznaj

Poznaj Capgemini

Capgemini to przede wszystkim różnorodność. Z nami, możesz tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania dla wielu branż i korzystać ze wsparcia zespołów ekspertów o niezwykle szerokim zakresie kompetencji – od międzynarodowej księgowości, aż do zaawansowanych systemów IT.

Proces rekrutacyjny

EtapAplikacja
EtapRozmowa telefoniczna
EtapZnajomość języków
EtapRozmowa z Manageram

Poznaj stanowisko: Architekt Systemów Komputerowych

Architekt systemów komputerowych to stanowisko tożsame pod względem charakteru pełnionych obowiązków z architektem systemów informatycznych. Architekt systemów komputerowych to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i objęcie roli głównego wykonawcy w procesie projektowania, tworzenia i administrowania systemami komputerowymi w przestrzeni firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. Osoba obsadzona na tym ...
Architekt Systemów Komputerowych Praca Architekt Systemów Komputerowych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Capgemini Polska Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (737)
Wałbrzych (50)
Legnica (92)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (156)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (203)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1726)
Radom (148)
Płock (46)
Opolskie:
Opole (166)
Nysa (64)