Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Software Designer / Programmer

Astek Polska
Warszawa
praca stacjonarna
6422 dni temu

Ogłoszenie numer: 24378, z dnia 2006-11-16

Astek Polska jest filią Grupy Astek, dynamicznie rozwijącej się miedzynarodowej firmy konsultingowej, specjalizującej się w dziedzinie usług IT oraz innowacyjnych technologii. Od 18 lat wspieramy naszych ponad 300 klientów z branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej w zakresie doradztwa biznesowego, prac badawczo-rozwojowych, wdrożenia systemów oraz outsourcingu IT.Obecnie zatrudniamy ponad 2700 konsultantów w 20 lokalizacjach na świecie. W związku z rozwojem naszego nowego centrum kompetencji poszukujemy pracowników i freelancerów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SDP10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku bedzie wspierała naszych klientów w zakresie projektowania, programowania, testowania aplikacji i nowych usług dla sektora telekomunikacji i mediów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość technologii typu : Java, J2EE, JDBC, C/C++, C#, Corba, Perl, UML, XML, .NET, Oracle, SQL, DSP, BEA/Weblogic, Tibco,
  • Kilkuletnie doświadczenie,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista i etyka biznesowa,
  • Entuzjazm, otwartość na świat i kreatywność.
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie międzynarodowe,
  • Znajomość innych nowoczesnych technologii.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i bonusów,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego i szkolenia (PMI i technologiczne),
  • Możliwość udziału w zagranicznych projektach.
  • Zapewniamy udział w projektach dla prestiżowych klientów i przyjazną atmosferę pracy