Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Software Developer (.NET, SharePoint)

UniqueConsult Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4102 dni temu

Ogłoszenie numer: 262024, z dnia 2013-03-08

Nasz klient, duński lider w zakresie tworzenia oprogramowania m.in. w technologii.NET, w ramach prężnego rozwoju swego oddziału w Warszawie, poszukuje zdolnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie jest to kilkuosobowy zespół zdolnych programistów, który z otwartymi ramionami przyjmie nowych kolegów, gwarantując stabilność zatrudnienia, ciekawe eventy i świetną atmosferę pracy.

Nowi pracownicy będą zajmować się m.in. tworzeniem aplikacji Web i Web serwisów, analizą możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań oraz tworzeniem, rozwijaniem i wspieraniem aplikacje. Pracujemy nad projektem dla klientów głównie w Skandynawii, ściśle współpracując z kolegami z Danii.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia informatycznego,
  • podstawowej znajomości Microsoft SharePoint 2010,
  • dobrej znajomości technologii .NET 3.5, ASP.NET, HTML, XML, XSLT, JavaScript, DHTML.
  • Wskazana również jest znajomość SQL Server 2008/2010 oraz VS.NET 2010/VS.NET 2012. Dodatkowo doceniamy znajomość.NET 4.0, WCF, TDD, nUnit i Rhino Mocs, jednakże nie jest to wymaganie konieczne by z nami współpracować.

Stawiamy na:

  • wysoką komunikatywność i otwartość,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy zespołowej
  • Ze względu na ścisłą współpracę z kolegami w Danii wymagamy, co najmniej dobrej znajomości jęz. angielskiego.

Oferujemy

Nasze wsparcie i dobrą atmosferę pracy. Oprócz tego, konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (7-9 tyś / 10-12 tyś.), dużą stabilność zatrudnienia, umowę o pracę, 5 dni szkoleń, eventy, prywatną opiekę medyczną w Medicover.