Zobacz więcej ofert pracy

Software Engineer

NES Global Talent
Kraków
specjalista mid / senior / ekspert
praca stacjonarna
51 dni temu

Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Twoje obowiązki:
  • Przeprowadzanie analiz wymagań dotyczących oprogramowania;
  • Wykonywanie projektowanie oprogramowania;
  • Generowanie kodu oprogramowania dla systemów wbudowanych czasu rzeczywistego poprzez kodowanie ręczne, konfigurację modułów AUTOSAR lub autokodowanie modeli SIMULINK;
  • Przeprowadzanie weryfikacji oprogramowania na stanowisku testowym i w pojazdach;
  • Generowanie dokumentacji oprogramowania: projekty, plany testów, wyniki testów;
  • Zapewnienie wsparcia rozwoju oprogramowania dla klienta podczas testów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunkach elektrotechniki lub inżynierii komputerowej;
  • Doświadczenie w pracy z systemami/oprogramowaniem wbudowanym w pojazdach, najlepiej w zakresie produktów energoelektronicznych wysokiego napięcia;
  • Dobra znajomość języka programowania C;
  • Doświadczenie w obszarze Automotive – Elektronika samochodowa, AUTOSAR, Matlab/SIMULINK;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku procesowym opartym na ASPICE (lub podobnym);
  • Umiejętności organizacyjne, zarządzaniem czasu i interpersonalne;
  • Silne zdolności analityczne i rozwiązywania problemów;
  • Biegłe komunikowanie się w j. angielskim.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU/Generali dla dzieci pracowników;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • Dofinansowanie do wakacji;
  • Prezenty świąteczne dla dzieci pracowników;
  • Szkolenia twarde i miękkie;
  • Kursy językowe.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja