Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Software Quality Engineer (nr Ref. Qe/kr/06)

Software Mind Sp. z o. o.
Kraków
praca stacjonarna
6627 dni temu

Ogłoszenie numer: 18486, z dnia 2006-03-07

Tworzymy firmę działającą na rynku światowym, dostarczającą wysokiej jakości produkty informatyczne wspierające produktywność i relacje biznesowe naszych klientów. Osiągamy to dzięki inteligentnym i ambitnym pracownikom, stale rozwijającym się w kulturze firmy dającej każdemu satysfakcję z pracy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- aktywny udział w prowadzonych projektach w celu zapewnienia jakości tworzonego oprogramowania na wszystkich etapach produkcji - dokonywanie przeglądów specyfikacji i projektów systemów informatycznych - planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie testów oprogramowania - udział w automatyzacji testów - sprawowanie opieki nad środowiskiem testowym

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne - umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania myśli - znajomość Java lub .NET - znajomość relacyjnych baz danych - znajomość języka angielskiego Dodatkowym atutem będzie: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość narzędzi testowych - przedstawienie certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności

Oferujemy

- możliwość szybkiego rozwoju i realizacji siebie - możliwość nabywania nowych doświadczeń zawodowych w wielu dziedzinach - dużą skalę działań