Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Software Test Engineer
Power Media
Wrocław
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
rekrutacja online
22 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Software Test Engineer
Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: TE/WRO/KC

Dla jednego z naszych Klientów – wrocławskiej firmy zajmującej się wytwarzaniem i ulepszaniem CRM używanego przez największe firmy biofarmaceutyczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera manualnego.

 

Lokalizacja: Wrocław

 

Zakres obowiązków:

 • Przeprowadzanie testów manualnych w oparciu o istniejące specyfikacje;
 • Tworzenie raportów incydentów i informowanie o postępach;
 • Pisanie nowych testów oraz modyfikacja istniejących planów testowych.

Możliwe przyszłe działania:

 • Automatyzacja testów;
 • Pisanie planów testowych w oparciu o specyfikację funkcjonalną;
 • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych u Klientów.

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne;
 • Minimum 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych;
 • Bardzo dobra znajomość języka SQL;
 • Zorganizowanie i zaangażowanie, zdolność do oszacowania i dotrzymania terminów;
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (w mowie i w piśmie).

Klient oferuje:

 • Długofalową współpracę w oparciu o Uop lub B2B (Klient zapewnia benefity oraz 25 dni płatnego urlopu);
 • Elastyczne godziny pracy z wykorzystaniem „core hours”;
 • Imprezy integracyjne;
 • Szkolenia wewnętrzne.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się używając adresu e-mail: iod@ifirma.pl. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie przepis Kodeksu Pracy (art.22 1) a danych wykraczających poza zakres wynikający z przepisu podstawą będzie Twoja zgoda.Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zespół rekrutacyjny oraz kadra decydująca o zatrudnieniu. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Podobne oferty