Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Architekt Systemów Komputerowych Warszawa
Solution Designer – eCommerce/Web Self - Care Team

T-Mobile Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1183 dni temu
Warszawa
Czego możesz
się spodziewać?

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj aplikuj!

Zadania, które
na Ciebie
czekają:
  • Udział w inicjatywach wdrażania nowych innowacyjnych funkcjonalności w ramach Tribe Digital Experience w obszarach e-Commerce, Web Self-service, ścisła współpraca w ramach zespołu z Product Ownerem oraz analitykami, developerami i testerami
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych oraz ich wpływ na systemy IT pod względem technicznym i logicznym
  • Współudział w rozwoju systemów IT prowadzonych w metodyce Agile – projektowanie rozwiązań IT
  • Analiza wzajemnych wpływów wymagań na istniejące i projektowane funkcjonalności w systemach i zależności pomiędzy nimi
  • Wsparcie Product Ownera w ocenie złożoności User Story i możliwości ich realizacji i stopnia skomplikowania implementacji produktu oraz pracochłonności jego wdrożenia
  • Opracowywanie koncepcji złożonych rozwiązań dla User Story oraz ich dekompozycja na User Story dla systemów, w których zmiana jest konieczna do zrealizowania
  • Organizacja spotkań i uzgadnianie optymalnych rozwiązań z Interesariuszami, Product Ownerami obszarów, ekspertami domenowymi, Architekturą Korporacyjną
  • Projektowanie rozwiązań umożliwiających pełną ścieżkę obsługi klienta – Customer Journeys
  • Tworzenie dokumentacji w zakresie diagramów architektonicznych, przepływów i opisów projektowanych rozwiązań zgodnie ze standardami T-Mobile
  • Definiowanie specyfikacji interfejsów i określenia stopnia modyfikacji (nowe/modyfikacja API) koniecznych do realizacji danego produktu/usług
  • Uczestnictwo w procesie standaryzacji specyfikacji API systemów domenowych w ramach grupy DT oraz ocena wpływu zmian API na systemy T-Mobile
  • Dbanie o zgodność rozwiązania  ze strategią architektoniczną T-Mobile
  • Wsparcie procesu przeprowadzania testów projektowanych rozwiązań
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Znajomość standardów telekomunikacyjnych (TMF Open API), nowoczesnych rozwiązań technologicznych (Digital Service Platforms, microservices, wirtualizacja, konteneryzacja), stosu technologicznego aplikacji internetowych oraz wzorców projektowych i architektonicznych, standardów integracji
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie praktyczne na stanowisku Architekta Rozwiązań lub Analityka/Architekta Systemowego z obszarów eCommerce, Web Self-Service,  Order Management
  • Wiedza w zakresie architektury IT oraz procesów biznesowych w branży telekomunikacyjnej
  • Praktyczne doświadczenie deweloperskie w wytwarzaniu oprogramowania metodami zwinnymi
  • Umiejętność doboru technologii informatycznych przy tworzeniu rozwiązań
  • Znajomość narzędzi i notacji dokumentowania rozwiązań (UML): diagramy architektury statycznej, diagramy sekwencji, model danych
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi Jira, Confluence, Ms Office, Git, mile widziane Enterprise Architect
  • Wykształcenie wyższe  techniczne, preferowane informatyka/telekomunikacja,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca tworzenie dokumentacji i aktywny udział w spotkaniach prowadzonych w języku angielskim
  • Wysoka komunikatywność, doświadczenie w negocjacjach, umiejętność przeprowadzania prezentacji i uzasadnienia zaproponowanych rozwiązań
  • Znajomość środowiska IT T-Mobile będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Możliwość współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych...

Poznaj

Dlaczego warto?

Dzisiaj T-Mobile to jedna z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu tworzymy silną firmę dla naszych klientów, dostawców i partnerów biznesowych.

Nasz zespół to 4.000 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych, którzy codziennie pracują nad zadowoleniem ponad 10 mln klientów.

Świadczymy nie tylko usługi z zakresu telefonii komórkowej. Oferujemy również usługi mobilne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jako jedni z pierwszych udostępniamy na rynku 5G, dzięki której podążamy w kierunku nowej jakości - bez ograniczeń komunikacyjnych. Dzięki kilkunastu Data Center, mamy możliwość zapewnienia całego spektrum usług ICT a nasze usługi chmurowe, skutecznie wspierają ochronę przed dzisiejszymi cyberzagrożeniami.

Proces rekrutacji

Krok zbieranie_aplikacji Zaaplikuj
Krok ikona spotkanie Poznajmy się
Krok ikona propozycja wspolpray Dołącz do nas