Spawacz pokazowy ze znajomością języka niemieckiego

EWM AG Oddział w Polsce

Szczecin

84 dni temu

Ogłoszenie numer: 1886945, z dnia 2018-01-25

Nowo otwarty serwis i centralny magazyn niemieckiego producenta spawarek firmy EWM AG w Szczecinie

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Praca w serwisie na ul Gdańskiej 13A w Szczecinie od poniedziałku do piątku 8-16.

Możliwe 1-dniowe wyjazdy do klienta w celu praktycznej prezentacji spawarek w trakcie pracy.

Wymagania

  • prawo jazdy B,
  • kultura osobista,
  • uprawnienia spawania TIG MIG, MAG, elektroda (doszkolimy do brakujących uprawnień).

Mile widziane również osoby bez doświadczenia, gwarantujemy szkolenia, które pomogą w zdobyciu uprawnień oraz certyfikacji.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • oferowane wynagrodzenie: od 5500 PLN netto,
  • niezbędne wyposażenie oraz narzędzia pracy,
  • samochodów służbowy,
  • pakiet socjalny,
  • gwarantujemy szkolenia i certyfikację.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz