Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Spawacz TIG/MIG/MAG cienkie blachy
Zieta Prozessdesign sp. z o.o.
Wrocław
35 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko “Spawacz”, do pracy w firmie badawczo-rozwojowej Zieta Prozessdesign, we Wrocławiu, przy różnych projektach wykonywanych w cienkich blachach.

Miejsce pracy: Wrocław
Wymagania:
  • umiejętność spawania TIG (cienkie blachy 0,8mm - 2mm) / MIG-MAG, spawanie po krawędzi (obrysie), doczołowe, pachwinowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, sumienność i rzetelność wykonywanej pracy
  • gotowość do pracy przez minimum 3 lata
  • doświadczenie w pracach obróbczych/ślusarskich będzie plusem
Obowiązki na stanowisku:
  • spawanie detali ze stali nierdzewnej, czarnej (węglowej), sporadycznie miedź i aluminium, w grubościach 0,8-10 mm (głównie 0,8-1,2 mm)
  • wykonywanie spawów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dbałość o powierzone narzędzia i porządek na stanowisku pracy
  • sporadyczne prace obróbcze
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • uczestniczenie w realizacji różnorodnych projektów,
  • długoterminową współpracę
Prosimy o zamieszczenie adnotacji w CV o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Prosimy nazwać plik imieniem i nazwiskiem, z dopiskiem CV lub Portfolio. Im więcej o Tobie, tym lepiej.

Poznaj