Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz TIG

Perfect Consulting

Małkowo

23 dni temu

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,

ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Inspirujemy działania, otwieramy możliwości, poszerzamy horyzonty.

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Małkowo
Nr ref.: 184/10/2019

Zakres zadań:

  • Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej
  • Spawanie metodą TIG pod rtg
  • Praca na hali w pełnym wymiarze godzin

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczania w spawaniu rur metodą TIG
  • Umiejętność spawania rur ze stali węglowej lub nierdzewnej pod rtg
  • Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

Oferujemy:

  • Praca na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (w tym dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

Poznaj

Nazwa zobowiązuje - dlatego w naszych działaniach dążymy do doskonałości tak, aby zasłużyć na naszą markę - Perfect Consulting.

  • Jesteśmy po to, by służyć pomocą, wiedzą, dzielić się innowacyjnymi rozwiązaniami
  • Oferujemy najnowsze narzędzia w procesie realizacji strategii personalnej
  • Zapewniamy doświadczenie i znajomość rynku
  • Realizujemy nowatorskie projekty
  • Pracujemy z pasją!

Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej w zakresie:

  • Pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (nr 3607/1a)
  • Doradztwa Personalnego (nr 3607/2)
  • Pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich (nr 3607/1b)
  • Poradnictwa Zawodowego (nr 3607/4)
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz