Spawacz TIG

LSJ HR Group

Szczecin

11 dni temu

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, duńskiej Firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG
Szczecin

Zakres obowiązków:
  • Spawanie metodą TIG elementów metalowych
  • Praca  na podstawie rysunku technicznego
Wymagania:
  • Aktualne uprawnienia spawacza metodą TIG
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęć do pracy w systemie 2 - zmianowym
  • Zaangażowanie
  • Dokładność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System 2 zmianowy od poniedziałku do piątku
  • Pełne szkolenie stanowiskowe
  • Przyjazną atmosferę w duńskiej organizacji
  • Pracę na czystej, przestronnej hali
  • Możliwość nadgodzin - większego zarobku, płatne 50%, 100%

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
al. Niepodległości 22, Szczecin
nr agencji zatrudnienia 13331.
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Poznaj

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz