Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz TIG

ORIENS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecin

53 dni temu

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki pracownika
  • Spawanie metodą TIG
Wymagania
  • 2 lata doświadczenia jako spawacz,
  • ważny certyfikat lub książeczka spawacza,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność czytania instrukcji obsługi maszyn i urządzeń,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • zacięcie techniczne,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • zorganizowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami produkcyjnymi,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • podstawy matematyki i geometrii.
Oferujemy
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy B2B (działalność gospodarcza) - min 40h/tygodniowo.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Wynagrodzenie wypłacane 15 dni od wystawienia faktury.
  • Stawka: 38 zł/h

Przed rozpoczęciem pracy - próbki spawania w Koźminie (woj. pomorskie).

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz