Spawacz

Staff Partners

Toruń

266 dni temu

STAFF PARTNERS poszukuje dla swojego klienta specjalizującego się w naprawie taboru kolejowego Kandydatów na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: SPA/02/2017
Opis Stanowiska:
  • Wykonywanie prac spawalniczych związanych z naprawą taboru kolejowego w zakresie posiadanych uprawnień
  • Bieżące sprawdzanie jakości wykonywanych prac spawalniczych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia co najmniej w jednej z metod: MAG 135, MAG 136, Gazowe 311, Elektroda 111, ręczne przecinanie tlenowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet socjalny.

 

Zainteresowany?

Właśnie Ciebie szukamy!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę  z  Klientem  opieramy  na  budowaniu  partnerskich   relacji, rzetelnej  obsłudze  i  przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz

Rekrutują z Praca.pl