Spawacz

P.P.H. METPOL

Warszawa

103 dni temu

Firma Metpol  jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Spawacz
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Spawanie elementów ogrodzeniowych takich jak: przęsła, bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, furtki
  • Sprawdzanie jakości wykonanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu zewnętrznego oraz na podstawie pomiarów za pomocą narzędzi pomiarowych
  • Czytanie rysunków technicznych
Wymagania
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Spawanie metodą MIG/MAG
  • Doświadczenie w pracy jako spawacz
  • Dobra organizacja pracy
  • Fachowe przygotowanie materiałów do spawania oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
Oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz

Rekrutują z Praca.pl