Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spawacz

STER Sp. z o.o.

Szamotuły

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 1952576, z dnia 2018-04-24

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: wielkopolskie / Szamotuły

Nr Ref.: S-Sz/04/2018

Opis stanowiska

  • spawanie elementów foteli zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • ustawianie spawarki zgodnie z technologią spawania WPS,
  • kontrola jakościowa wykonanych detali.

Wymagania

  • aktualne uprawnienia spawalnicze do spawania metodą 135 MAG ( grubość materiału do 10mm);
  • znajomość rysunku technicznego;
  • mile widziana umiejętność spawania aluminium metodą TIG 141;
  • uczciwość, sumienność,
  • doświadczenie w spawaniu elementów.

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,
  • perspektywę wieloletniej współpracy,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • szkolenia ponoszące kwalifikacje zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”.

Poznaj

Firma STER to firma rodzinna. Obecnie jest liderem na polskim rynku i jednym z czołowych w Europie producentów siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (598)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (854)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (11)