Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spawacz

ABB Sp. z o.o.

Łódź

148 dni temu

Spawacz
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL67209819_E1

W związku z rozwojem naszego Zakładu Transformatorów Mocy w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacza. Jeżeli jesteś osobą chetną do nauki, ambitną i zaangażowaną dołącz do naszego zespołu. Gwarantujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadania:
  • Spawanie konstrukcji stalowych do produkcji transformatorów mocy;
  • Prowadzenie procesu trasowania, cięcia termicznego w ramach szczegółowych instrukcji obsługi maszyn.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe (preferowane kierunkowe ślusarz-spawacz);
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG, TIG;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego w stopniu dobrym;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę BEZPOŚREDNIO Z ABB;
  • Bezpieczeństwo pracy oraz zaplecze socjalne;
  • Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwości rozwoju, szkolenia zwodowe;
  • Możliwy dodatek relokacyjny do uzgodnienia;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Spawacz

Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Spawacz Praca Spawacz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (806)
Wałbrzych (68)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (297)
Toruń (183)
Lubelskie:
Lublin (261)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (91)
Mazowieckie:
Warszawa (2289)
Radom (190)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (255)
Nysa (93)