Spawacz
INSTAL-FILTER SA
Kościan
pracownik fizyczny
umowa o pracę
10 dni temu

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Kościan
 Zakres obowiązków:
  • Zapoznanie się z dokumentacją techniczną (WPS);
  • Przygotowywanie powierzchni do spawania;
  • Pomiary spoin, sprawdzenie jakości i wykończenia wykonywanych spawów;
  • Obsługiwanie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas spawania.
Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • Doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych i elementów urządzeń (MIG, MAG);
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu;
  • Mile widziane: uprawnienia spawalnicze TIG; uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego i/lub do obsługi suwnicy z poziomu „0”; prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju;
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry;
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego;
  • Motywacyjny system wynagradzania.
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia, konsultacje
  • Baza rowerowa
  • Świętujemy Twoje sukcesy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bezpłatna nauka j. angielskiego
  • Spotkania integracyjne
  • Pozytywna energia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie.