Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Spawaczy z uprawnieniami specjalistycznymi|Ślusarzy narzędziowych i konstrukcji stalowych Suwnicowych|Pracowników niewykwalifikowanych do przyuczenia w zawodzie spawacza i ślusarza

Mostostal Wrocław S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
5840 dni temu

Ogłoszenie numer: 44570, z dnia 2008-05-28

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej na rynku zatrudni pilnie pracowników w zawodach:

Spawaczy z uprawnieniami specjalistycznymi
Ślusarzy narzędziowych i konstrukcji stalowych Suwnicowych
Pracowników niewykwalifikowanych do przyuczenia w zawodzie spawacza i ślusarza

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Firma posiada certyfikowany Ośrodek Szkolenia Spawaczy, w którym istnieje możliwość nieodpłatnego uzyskania lub podniesienia kwalifikacji w zawodzie spawacza.

Wymagania

Firma umożliwia również nieodpłatne nabycie kwalifikacji w ośrodkach szkoleniowych zewnętrznych w zakresie obsługi suwnic, wózków widłowych i inne specjalistyczne.

Oferujemy

  • Praca na terenie Wrocławia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.