Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Administrator Systemu CRM Siebel

ALSTOM Power Sp. zo.o. w Warszawie Oddział w Elblągu
Warszawa
praca stacjonarna
4883 dni temu

Ogłoszenie numer: 127881, z dnia 2010-12-30

Tak, dołączając do nas, będziesz mógł pogodzić ambicje zawodowe z rozwojem osobistym. Poprzez rozwój zaawansowanego transportu publicznego jak również wytwarzanie czystej energii elektrycznej, 80 000 pracowników Alstom zatrudnionych w ponad 70 krajach świata pomaga w rozwiązywaniu istotnych problemów, z jakimi obecnie boryka się nasza planeta. Jeżeli poszukujesz rozwiązań, które spowodują zmiany w obszarze ekonomicznym, społecznym i ochronie środowiska - nie szukaj dalej. Jako światowy lider w zakresie infrastruktury energetycznej i transportu uważamy, że nadszedł czas abyś zaczął działać i pomyślał o przyszłości. Twojej przyszłości.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- ukończony kurs “ITIL Foundation” - znajomość języka francuskiego i/lub niemieckiego

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym (dobrze widziany tytuł inż. lub mgr inż. informatyki) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie, dobrze widziany certyfikat FCE) - bardzo dobra znajomość systemu CRM Siebel w zakresie administracji, zarządzania, utrzymania i wsparcia elementów środowiska aplikacji, systemu i komponentów infrastruktury IT - dobra znajomość systemu IBM AIX (dobrze widziany certyfikat ukończenia kursów IBM AIX w wersji 5.2 i wyższej) - znajomość platformy IBM pSeries - umiejętność administrowania bazami danych Oracle (9i, 10g) - znajomość narzędzi Oracle (RMAN) - znajomość oprogramowania EMC (PowerPath) - umiejętność pisania skryptów (shell scripting) - umiejętność tworzenia procedur i dokumentacji - udokumentowane doświadczenie zawodowe w branży IT - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność - umiejętność pracy koncepcyjnej i umiejętności analityczne - skuteczność i szybkość działania, aktywność, zaangażowanie, inicjatywa - dbałość o rozwój własny i poszerzanie wiedzy

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy - nowoczesne narzędzia i technologie informatyczne - atrakcyjne warunki pracy