Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista / Akustyk

WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
315 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania Specjalisty – Akustyka
  • realizacja spektakli i koncertów, obsługa prób Warszawskiej Opery Kameralnej
  • przygotowanie, konserwacja i obsługa sprzętu akustycznego wykorzystywanego do przedstawień
  • rejestracja audiofoniczna spektakli i koncertów Warszawskiej Opery Kameralnej
  • digitalizacja zbiorów analogowych
  • montaż nagrań dokumentujących działalność Warszawskiej Opery Kameralnej
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższe kierunkowego
  • doświadczenia w obsłudze wydarzeń artystycznych,
  • doświadczenie w nagłośnieniu orkiestry symfonicznej min. 2 lata – warunek konieczny.
  • znajomości Konsoli MIDAS M32R.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju;
  • przyjazną atmosferę pracy.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie:
  • List motywacyjny
  • CV
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Opera została założona w 1961 roku. Pierwszą premierą sceniczną tego zespołu była La serva padrona G.B. Pergolesiego, wykonana 12 września 1961 r. Repertuar Warszawskiej Opery Kameralnej cechuje ogromna różnorodność muzycznych stylów i form prezentowanych dzieł: od średniowiecznych misteriów, poprzez opery wczesnego i późnego baroku, opery klasyczne, opery Rossiniego, Donizettiego, po sceniczne dzieła współczesne, spośród których kilka powstało na zamówienie Warszawskiej Opery Kameralnej. Artyści Opery wykonują również muzykę kameralną, oratoryjną i symfoniczną różnych epok.

Od 15 października 1986 roku Warszawska Opera Kameralna występuje we własnym teatrze mieszczącym się w zabytkowym budynku z 1775 roku przy al. Solidarności 76b. Siedziba Opery, o kameralnym wnętrzu z doskonałą akustyką, wpisana jest do rejestru zabytków Warszawy. Druga scena – Basen Artystyczny Warszawskiej Opery Kameralnej – została otwarta w styczniu 2019 roku. Ta niezobowiązująca przestrzeń, dzięki swojej historycznej funkcji pozwala na realizację oryginalnych przedstawień z zaskakującą scenografią.