Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista CRM

Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Warszawa

29 dni temu

JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawie 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!

Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Rola:

Specjalista CRM będzie odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla całego działu przez nadzór i aktualizację bazy danych kontaktów & budynków, a także za wpływ na dalszy rozwój funkcjonalności systemu. Rola wymaga współpracy z zespołem zaangażowanym w utrzymywanie bazy danych, wykonywanie codziennych kontroli oraz regularnych audytów danych.

Obowiązki:
  • Aktualizowanie bazy danych poprzez pozyskiwanie informacji z prasy, korespondencji mailowych oraz telefonicznie
  • Przeprowadzanie regularnych audytów mających na celu sprawdzenie dokładności danych i aktywności użytkowników
  • Pomoc w zarządzaniu treściami dla klientów na stronie bazabiur.pl / officefinder.pl
  • Aktywny udział w dalszym rozwoju systemu CRM
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia administracyjnego dla zespołu
  • Tworzenie opisu powierzchni najmu w języku polskim oraz angielskim
  • Ciągły rozwój wiedzy i terminologii rynkowej
Oczekiwania:
  • Umiejętności analityczne oraz skrupulatność i dokładność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na realizację celów własnych i zespołowych
  • Motywacja i proaktywne podejście do pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel oraz Word
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy w profesjonalnym, inspirującym środowisku w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjną lokalizację w jednym z najnowocześniejszych biurowców w Polsce, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego
  • Komfortowe i nowocześnie wyposażone środowisko pracy (strefa relaksu, własna kantyna, biblioteka)
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i programach rozwojowych
  • Przyjazną kulturę organizacyjną
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 ze zm).

Poznaj

Jones Lang LaSalle jest firmą, zajmującą się finansowymi i specjalistycznymi usługami w dziedzinie nieruchomości i zarządzania inwestycjami.

JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawie 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (623)
Wałbrzych (67)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (82)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (1969)
Radom (168)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (62)