Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista d/s analiz finansowo - ekonomicznych

Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego
Wrocław
praca stacjonarna
5924 dni temu

Ogłoszenie numer: 41988, z dnia 2008-03-27

Firma szkoleniowo - doradcza Pozyskiwanie środków pomocowych UE
Więcej informacji na temat naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie: www.dcrl.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

• opracowywanie analiz finansowych i ekonomicznych • tworzenie elementów biznesplanów, studiów wykonalności

Wymagania

• wykształcenie wyższe: licencjat, lub studia magisterskie o kierunku ekonomicznym • pozytywne nastawienie, zaangażowanie • znajomość programów komputerowych – (pakiet MS Office) • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • przyjazną atmosferę