Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista d/s logistyki

STYLER G. Litewka, Sz. Romaniewski, J. Żupnik SP.J.
Kraków
praca stacjonarna
5814 dni temu

Ogłoszenie numer: 44827, z dnia 2008-06-03

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Zajmujemy się głównie produkcją ramek foto na zdjęcia, obrazów i obrazków. Prowadzimy również sprzedaż pokrowców na sprzęt fot. Współpracujemy z kontrahentami z całej Polski zarówno sklepami detalicznymi jak i sieciami marketów.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

* samodzielne stanowisko pracy, * kontakty z kontrahentami zagranicznymi, * nadzór nad transaportem krajowym i zagranicznym, * koordynacja pracy kierowców i samochodów,

Wymagania

* dobra znajomość języka angielskiego, * umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

Oferujemy

* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, * motywujące wynagrodzenie,