Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA D/S MARKETINGU - znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

KOPRA Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5581 dni temu

Ogłoszenie numer: 57952, z dnia 2009-02-20

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CANAS (Turcja): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - SAVIO (Włochy): zamki i zamknięcia domowe. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Prowadzenie marketingu zewnętrznego i wewnętrznego firmy
  • Planowanie i kontrola budżetu marketingowego
  • Udział w opracowaniu polityki w zakresie sprzedaży i promocji
  • Kontakty z mediami i agencjami reklamowymi
  • Przygotowywanie materiałów wspierających dział sprzedaży
  • Prowadzenie stron internetowych firmy w tym sklepów internetowych i internetowych programów lojalnościowych
  • Organizacja konferencji, seminariów, prezentacji, kampanii marketingowych, szkoleń itp.
  • Ujednolicenie marketingowych standardów firmy

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Dynamizm i kreatywność w działaniu
  • Znajomość narzędzi marketingowych
  • Łatwość komunikacji
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procedur w rozliczaniu akcji promocyjnych
  • Znajomość technik marketingowych, organizowania promocji i programów lojalnościowych
  • Samodzielność
  • Operatywność
  • Biegła znajomość obsługi komputera w tym języka programowanie PHP, składni stron internetowych HTML, kaskadowych arkuszy stylów CSS, programów graficznych tj. ADOBE PHOTOSHOP, COREL itp.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Tylko osoby mieszkające we Wrocławiu lub okolicznych miejscowościach.

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • komputer
  • telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę na terenie całej Polski w młodym, miłym zespole.