Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista D/s Marketingu

MEDIAM Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6955 dni temu

Ogłoszenie numer: 11100, z dnia 2005-05-02

Firma zajmuje się dystrybucją systemów dźwiekowych, oświetlenia efektowego, sprzętu dla DJ, pokazami laserowymi

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Przygotowywanie i realizacja targów, pokazów, dni otwartych, wyjazdów itp. Systematyczne wysyłanie informacji do mediów o nowościach i wykonanych realizacjach Przygotowywanie dla handlowców aktualnych informacji o produktach Przygotowywanie i realizacja szkoleń branżowych i produktowych. Przygotowanie i realizacja akcji promocyjnych i reklam Przygotowanie materiałów z realizacji usług i sprzedaży.(Listy referencyjne, zdjęcia i filmy, itp.) Przygotowywanie i aktualizacja stron WWW

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy, j. angielski, obsługa komputera i programów graficznych

Oferujemy

stała praca