Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista D/s Sprzedaży

MEDIAM Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6954 dni temu

Ogłoszenie numer: 11099, z dnia 2005-05-02

Firma zajmuje się dystrybucją systemów dźwiekowych, oświetlenia efektowego, sprzętu dla DJ, pokazami laserowymi

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Współudział w tworzeniu i realizacji strategii sprzedaży. Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami, Badanie i pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu. Analiza wymagań Klienta i sporządzanie ofert. Przyjmowanie i realizacja zamówień Klienta. Analiza zapotrzebowania na towar, rozchodu towarów.

Wymagania

doswiadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy, j.angielski,

Oferujemy

stała ciekawa praca, wynagrodzenie uzaleznione od wielkosci sprzedazy.