Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista D/s Sprzedaży

Wanicki Sp. z o.o.
Kraków, Kraków- Mogilany
praca stacjonarna
6761 dni temu

Ogłoszenie numer: 14376, z dnia 2005-12-12

Autoryzowany dealer samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Kraków, Kraków- Mogilany

Opis stanowiska

Autoryzowany dealer samochodów ciężarowych poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty d/s sprzedaży samochodów ciężarowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, własny samochód, znajomość branży motoryzacyjnej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, łatwość nawiązywania kontaktów, język angielski mile widziany.

Oferujemy

Atrakcyjne warunki pracy, pracę w międzynarodowej firmie, po okresie próbnym samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy