Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista d/s sprzedaży

BURW Patrona s.j.
Wrocław
praca stacjonarna
5132 dni temu

Ogłoszenie numer: 96352, z dnia 2010-04-16

  • Biuro turystyczne we Wrocławiu specjalizujące się w pobytach:
  • rehabilitacyjnych, leczniczych, spa i wellness

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • intensywna sprzedaż oferty turystycznej
  • obsługa strony w cms
  • prowadzenie dokumentacji klienta
  • prowadzenie korespondencji handlowej, wystawianie umów
  • opracowywanie nowych ofert
  • krajowe wyjazdy służbowe, 2-3 razy w roku
  • Wymagania

    • dokładność i uporządkowanie
    • doświadczenie w sprzedaży lub/i telemarketingu (najlepiej w turystyce)
    • biegła znajomość edytora tekstu i arkuszy kalkulacyjnych
    • znajomość podstawowych zagadnień reklamy internetowej
    • znajomość języka niemieckiego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w rozwijającym się biurze
    • szkolenia zawodowe,
    • atrakcyjne wyjazdy krajowe
    • motywacyjny system wynagrodzeń

    Wynagrodzenie

    Od 1500 do 4000 PLN