Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista da. wsparcia sprzedaży - Usług spedycji morsko-lotniczej
Logwin Poland Sp. z o.o.
Piaseczno
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
80 dni temu

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach 8-16;
  • Pracę i rozwój zawodowy w zespole doświadczonych specjalistów z branży;
  • Bezpłatny pakiet medyczny, dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Świadczenia dla siebie i bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych (ZFŚS).

Zadania:

  • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem – budowanie relacji;
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów;
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach;
  • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy;
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM;
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • Gotowość do rozwijania kompetencji sprzedażowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność;
  • Zdolności organizacyjne, chęć podejmowania inicjatywy, proaktywna postawa;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

Poznaj

Dlaczego warto?

Logwin Poland istnieje w Polsce od 2003 roku, ale historia Grupy Logwin, której jesteśmy częścią, sięga aż 1877 roku. To właśnie globalne doświadczenie daje nam solidne podstawy do realizacji obsługi logistycznej na najwyższym poziomie. Dodając do tego świadomość ciągłego rozwoju branży, wypracowaną precyzję, zaangażowanie i wiedzę, zdobyliśmy zaufanie największych marek.

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych dla Naszych Klientów. Realizujemy usługi z dwóch segmentów działalności: logistyka magazynowa oraz spedycja.

Proces rekrutacji

Krok Przeszukanie bazy CV
Krok Publikacja ogłoszenia i zbieranie CV
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Spotkanie z kierownikiem obszaru
Krok Informacja zwrotna