Specjalista do prac wykończeniowych

Quadrapol Frederic Robert

Mszana Dolna

78 dni temu

WYKOŃCZENIOWCA PILNIE ZATRUDNIMY

SPECJALISTĘ DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH do pracy w zakładzie w Mszanie Dolnej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni QUADRAPOL- producent domów z drewna

Miejsce pracy: Mszana Dolna

Zakres obowiązków
  • prace wykończeniowe,
  • wykonywanie drewnianych elewacji i boazerii, docinanie, zbijanie i montaż konstrukcji szkieletowych
  • wykonywanie izolacji ścian,
  • montaż i regulacja drzwi i okien PCV

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracach wykończeniowych na budowie
  • umiejętność czytania prostych rysunków technicznych,
  • dokładność, punktualność, chęć rozwoju
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia za jakość i terminowość realizacji zamówień
  • wysokie wynagrodzenie za czas montaży zagranicznych
  • przyjazną i życzliwą atmosferę

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Praca Pracownik fizyczny