Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista do spraw koordynacji dostaw

AI Lab s.c.
Kraków
praca stacjonarna
4713 dni temu

Ogłoszenie numer: 157619, z dnia 2011-07-22

AI Lab s.c.

Firma AI Lab jest spółką zajmującą się działalnością handlowo-usługową. Jesteśmy dystrybutorem obrabiarek numerycznych współpracującym z dostawcami z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Francji, Belgii i in. Nabywcami naszych maszyn i usług są firmy na terenie Polski.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: ZP11

Opis stanowiska

  • rejestracja dokumentów przychodzących i wychodzących
  • kontakty z dostawcami
  • koordynacja zamówień
  • organizacja transportu
  • koordynacja dostaw do odbiorców
  • reprezentacja firmy w urzędach
  • tłumaczenie dokumentów
  • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania

  • bardzo dobra percepcja pojęć technicznych
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów i wymianę korespondencji handlowej
  • znajomość innych języków jest dodatkowym atutem
  • zdolności organizacyjne
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność analitycznego myślenia i znajomość zasad przetwarzania dokumentów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS WORD i MS EXCEL
  • znajomość technik przetwarzania plików graficznych
  • biegłość w wyszukiwaniu informacji w zasobach informatycznych
  • preferowane są osoby z doświadczeniem zawodowym na stanowisku o podobnym charakterze

Swoboda posługiwania się językiem obcym jest sprawą kluczową, podobnie jak skrupulatność i dokładność pracy z dokumentami.

Oferujemy

  • spokojna praca w sympatycznym zespole
  • możliwość rozwoju
  • otwartość na pomysły i sugestie w celu optymalnego wykorzystania potencjału pracowników
  • praca na terenie Krakowa (ul. Rybitwy)
  • rodzaj pracy: Praca stała