Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista do spraw marketingowych w Dziale Przewozów Pasażerskich

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna
Warszawa
praca stacjonarna
4768 dni temu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS" w Warszawie S.A. zatrudni od zaraz osobę na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • realizacja strategii marketingowej przewozów dalekobieżnych i lokalnych,
  • opracowywanie folderów reklamowych , broszur i innych form dotarcia z ofertą do klienta,
  • bieżące monitorowanie rynku przewozowego,
  • analiza przepływu potoków pasażerskich
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w marketingu i reklamie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów graficznych,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • posiadanie prawa jazdy min. Kat. B
  • umiejętność samodzielnej pracy w terenie
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.