Specjalista ds. Administracji (branża nieruchomości)
Globetek Sp. z o.o.
Łódź
specjalista (mid)
6 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Analiza stanu formalno-prawnego gruntów;
  • Szeroka wiedza nt. analizy ksiąg wieczystych i praktyczne umiejętności w zakresie pozyskiwania decyzji urzędowych związanych m.in. ustalaniem warunków zabudowy;
  • Znajomość przepisów z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego;
  • Kontakty z administracją;
  • Opracowywanie raportów podsumowujących prowadzone działania;
  • Wspomaganie Lead Acquisition Managerów w bieżących obowiązkach;
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie mile widziane prawnicze lub związane z nieruchomościami;
  • Bardzo dobra znajomość zakresu formalno-prawnego zakupu gruntów;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat, B.
  • Praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
Oferujemy:
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka zdrowotna i inne.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Globetek?

Inżynieria to nasza pasja, a naszą misją jest pomnażać wartość potencjału ludzi i organizacji, zapewniając im trwały rozwój w życiu oraz ich środowisku zawodowym i biznesowym. Kierujemy się przy tym unikalnymi motywacjami. Nasze globalne myślenie wyklucza dzielenie świata na kontynenty i kraje, nie istnieją dla nas ograniczenia. Największą wartość stanowią dla nas ludzie, wierząc przy tym, że jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni. Patrzymy w przyszłość nie koncentrując się wyłącznie na tym co „tu i teraz". Chętnie dzielimy się doświadczeniami, wiedząc, że wszyscy przecież mamy sobie coś do zaoferowania.

Proces rekrutacji w Globetek

Krok Przesłanie CV do Globetek
Krok Wstępny wywiad telefoniczny
Krok Spotkanie z rekruterem Globetek
Krok Pierwsze spotkanie z pracodawcą
Krok Kolejne spotkanie z pracodawcą
Krok Finał