Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Grójec
Specjalista ds. Administracji i Informatyki

MAAN Sp. z o.o.
Grójec
praca stacjonarna
4911 dni temu

MAAN producent okapów kuchennych poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

- działanie zgodne z celem stanowiska - dokładne i sumienne wykonywanie wszystkich poleceń przełożonego - przestrzeganie aktualnie obowiązujących procedur, przepisów i instrukcji - Wykonuje naprawy, konfiguracje oprogramowania komputerowego - Wydaje komunikaty (zgodne ze wzorcem) zawierające wszystkie niezbędne dane na temat nowych produktów - Kontroluje poprawność receptur w produkcyjnym systemie informatycznym - Administracja użytkownikami w systemach komputerowych.

Wymagania:

- samodzielność - nastawienie na wynik Kwalifikacje: - Wykształcenie: Wyższe - Wiedza:

    - Znajomość programu CDN XL - Podstawy MS SQL - Podstawy administrowania systemem Windows 2003
Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy - Ciekawa prace w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)