Specjalista ds. Administracji Kontraktem

Skanska S.A.

Warszawa

12 dni temu

Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie
i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek.
Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

www.skanska.pl/praca

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. Administracji Kontraktem
Miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do Obszaru Warszawa i wesprzyj rozwój kompetencji inżynieryjnej w Skanska.

 

Będziesz zajmować się:
 • administracją kontraktem zgodnie z warunkami umowy
 • bieżącą weryfikacją potencjalnych podstaw roszczeń
 • identyfikowaniem nowych faktów i okoliczności mogących stanowić podstawę ewentualnych roszczeń podczas realizacji projektu
 • określaniem wpływu zdarzeń na koszty oraz czas realizacji projektu
 • dokumentowaniem wystąpienia zdarzeń
 • zapewnieniem przepływu informacji między kluczowymi osobami na projekcie
 • współpracą z Menadżerem Projektów, Kierownikiem Budowy oraz Działem Prawnym
 • kontraktowaniem podwykonawców/dostawców na projektach
Aplikuj jeśli:
 • posiadasz wykształcenie wyższe
 • masz doświadczenie na podobnym lub analogicznym stanowisku
 • znasz Prawo zamówień publicznych, Prawo budowlane oraz Kodeks cywilny
 • znasz wzory kontaktowe FIDIC
 • posiadasz umiejętności analityczne oraz umiejętności wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji
 • cechuje Cię samodzielność i rzetelność w działaniu
 • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętności ustalania priorytetów
 • cechuje Cię komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Co zyskasz?
 • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa inżynieryjnego
 • możliwość budowania przewagi Skanska w branży budowlanej
 • możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. w Warszawie, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym:odo@skanska.pl

Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie."Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:

1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;

2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy:"Chcę, aby Skanska S.A. umieściła moje zgłoszenie w bazie kandydatów do pracy w Skanska S.A. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A. "

W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.

W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo@skanska.pl lub usunąć je samodzielnie z systemu rekrutacyjnego Skanska Recruit. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz tutaj.

Poznaj

Skanska S.A.

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. W Skanska codziennie spotykają się ludzie, których pasją jest budownictwo. To tutaj pracują najlepsi eksperci w branży budowlanej w Polsce i na świecie. Skanska to nie tylko prestiżowe i renomowane miejsce pracy, ale także firma, która łączy stabilność i nowoczesność.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Prawnych 
Specjalista do spraw prawnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych firmy lub przedsiębiorstwa, w której został zatrudniony, a także wypełnianie wszelkich zobowiązań administracyjnych tegoż podmiotu gospodarczego. Osoba obsadzona na tym stanowisku posiada zwykle wyższe wykształcenie prawnicze, oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu realizowania ...
Praca Specjalista ds. Prawnych