Specjalista ds. Administracji

Uni-Logistics sp. z o.o.

Gdynia

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 3376646, z dnia 2020-07-02

Uni-Logistics sp. z o.o.

UNI-LOGISTICS jest firmą z kapitałem polskim. Funkcjonującą jako rozpoznawany i uznany kompleksowy operator logistyczny od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, transportu drogowego, transportu ponadnormatywnego, logistyki magazynowej i obsługi celnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Nr Ref.: ADM/2020

 

Opis stanowiska

 • Bieżąca obsługa sekretariatu poprzez prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej
 • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań firmowych
 • Wsparcie pracy Zarządu Spółki
 • Obsługa centrali telefonicznej
 • Prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy
 • Koordynacja kalendarza spotkań sal konferencyjnych
 • Zamawianie materiałów biurowych, gospodarczych i spożywczych
 • Dbanie o wizerunek pracodawcy oraz estetykę biura
 • Współpraca z innymi działami firmy
 • Inne prace zlecone

Wymagania

 • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (sekretariat, recepcja, obsługa klienta)
 • Wykształcenie min. średnie
 • Znajomość pakietu Ms Office
 • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • Komunikatywność, samodzielność
 • Umiejętność dobrej organizacji pracy
 • Pozytywne usposobienie

Oferujemy

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
 • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
 • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
 • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń
 • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in. ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin
 • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oraz dołączeniem klauzuli za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie można znaleźć więcej ciekawych informacji www.unilog.eu. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Uni-logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Uni-logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Polskiej 19. Dan ezbierane są dla potrzeb rekrutacji.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia,ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uważasz, ze Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 24 m-ce od momentu zakończenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu zakończenia rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: praca@unilog.eu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Uni-Logistics Sp. z o.o.

Uni-logistics Sp. z o.o.  jest firmą z kapitałem polskim. Funkcjonującą jako rozpoznawany i uznany kompleksowy operator logistyczny od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, transportu drogowego, transportu ponadnormatywnego, logistyki magazynowej i obsługi celnej. 

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych