Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Specjalista ds. analiz i wsparcia sprzedaży
Wurth Polska Sp. z o.o.
Warszawa - Ursus
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
59 dni temu
Miejsce pracy: Diamond Business Park Warszawa Ursus (okolice Factory Outlet)
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz zestawień (cyklicznych i ad hoc) zgodnie z wewnętrznymi potrzebami firmy
  • Weryfikacja poprawności i kompletności danych w systemie oraz wprowadzanie zmian
  • Przygotowywanie baz danych klientów oraz monitorowanie rozwoju klientów
  • Analiza jakości regionów sprzedażowych oraz wykorzystania potencjału rynku
  • Wprowadzanie umów do systemu
  • Kontrola realizacji planów adaptacji nowych kanałów sprzedaży
  • Udział w projektach
  • Współpraca z działami wewnętrznymi
Twój profil:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z analizą danych i przygotowywaniem zestawień i raportów
  • Rozwinięte zdolności analityczne w obszarze pracy z dużymi zbiorami danych liczbowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (w tym Power BI) oraz programów do prezentacji danych
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność wnioskowania oraz prezentacji wyników
  • Umiejętność szybkiej realizacji powierzonych zadań
  • Systematyczność, dokładność w realizowaniu powierzonych zadań, dobra organizacja pracy
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników
  • Możliwość rozwoju w obszarze Customer Management
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00

Poznaj

Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Jesteśmy nowoczesną firmą i wiarygodnym, stabilnym pracodawcą. W naszej ofercie znajduje się ponad 125 000 produktów przeznaczonych dla profesjonalistów.
Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio poprzez Przedstawicieli Handlowych, telefonicznie oraz przez sklep internetowy. Posiadamy 33 sklepy stacjonarne na terenie całego kraju.
Chcemy wspierać i inspirować naszych klientów każdego dnia, dostarczając im produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że mając odpowiednie narzędzia, każdy może zostać mistrzem w swojej dziedzinie. Z pasją walczymy o sukces. Konsekwentnie wspieramy działania, które przyniosły nam sukces i próbujemy coraz to nowszych rozwiązań. Dążymy do perfekcji w każdej dziedzinie naszej aktywności.
Würth Polska to część Grupy Würth, w skład której wchodzi ponad 400 firm w 80 krajach, które zatrudniają 77 000 pracowników. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.