Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. analiz jakości portfela

mBank S.A.

Łódź

41 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: AFE/064/0519

To co dajemy to możliwość:

  • tworzenia i realizowania strategii monitorowania jakości detalicznego portfela kredytowego
  • stawiania i weryfikowania hipotez na potrzeby zarządzania ryzykiem z wykorzystaniem SAS i Qlik,
  • analizy portfela kredytowego, przyczyn zmian w jego jakości i poziomie zawiązywanych rezerw kredytowych
  • współpracy przy tworzeniu nowych rozwiązań z zespołami polityki kredytowej, narzędzi i liniami biznesowymi

Zaaplikuj jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe w zakresie ekonometrii, statystyki, matematyki finansowej, analityki gospodarczej lub pokrewnych kierunków
  • dobrze się czujesz w zadaniach związanych z analizą danych
  • znasz detaliczne produkty kredytowe jakie oferuje mBank
  • masz doświadczenie w obszarze analiz jakości portfela kredytowego
  • rozumiesz miary ryzyka takie jak Cost if Risk lub Default Rate
  • posługujesz się językiem angielskim

Jeśli jesteś osobą samodzielną i charakteryzującą się analitycznym podejściem do rozwiązywania problemów to szybko odnajdziesz się w tym Zespole. Dodatkowo przydadzą Ci się umiejętności komunikacji i pracy w zespole (przekazywanie informacji, pozyskiwanie jej). Potrafisz obronić swoje zdanie i dzielić się pomysłami – zaaplikuj już dziś!

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w zespole, w którym cenimy doświadczenie, otwartość umysłu i różnorodność opinii
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w obszarze analiz i monitorowania portfela w Departamencie Zarządzania Ryzykiem Detalicznym
  • udział w ciekawych projektach bankowych
  • możliwość wykonywania pracy w trybie zdalnym (1-2 dni w tygodniu)
  • możliwość podjęcia współpracy w ramach umowy o pracę

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2150)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (67)