Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Danych

T-Mobile Polska S.A.

Warszawa

246 dni temu

T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 74396
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie analityczne procesu oceny ryzyka nadużyć wewnętrznych oraz procesu prowadzenia wewnętrznych postępowań wyjaśniających
  • Rozwój narzędzi informatycznych wspierających detekcję nadużyć, w szczególności:
    - Modyfikowanie i implementowanie nowych mechanizmów identyfikujących nadużycia
    - Rozbudowa systemu do detekcji nadużyć o nowe obszary biznesowe
  • Analiza dużych wolumenów danych w celu identyfikacji nowych wzorców i scenariuszy nadużyciowych
  • Analiza źródeł danych oraz planowanie ich wykorzystania np. DLP, SIEM
  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrznych postepowań wyjaśniających
  • Okazjonalnie wsparcie zespołów audytowych przy zabezpieczeniu dowodów elektronicznych

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (matematyka, informatyka)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Dobra znajomość SQL, języka R, znajomość aplikacji klasy BI (Tableau, Microstrategy, SAS)
  • Doświadczenie w pracy z językami oprogramowania Python, Java, Java script, C,  C++, C#, ASP, .NET, Unix/Linux i Splunk byłoby atutem
  • Znajomość technologii Big Data (hadoop, kafka)
  • Znajomość MS Excel, Access

Koniec gadania, czas na działanie! Zgłoś się już dziś.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. ochrony danych

Specjalista ds. ochrony danych odpowiada w firmie za właściwe zabezpieczenie informacji na temat pracowników zatrudnionych w firmie czy klientów. Chroni również wspomniane dane przed niepożądanym wyciekiem. Specjalista ds. ochrony danych osobowych powinien posiadać teoretyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu ochrony danych (zarówno tych jawnych, jak i ...
Specjalista ds. ochrony danych Praca Specjalista ds. ochrony danych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (591)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1720)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (20)