Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Jakości Part 147
LS Technics
Pyrzowice
48 dni temu

LS Technics Sp. z o.o. Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę techniczną samolotów linii lotniczych. Jesteśmy obecni w portach lotniczych  w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort prawie 2,5 miliona pasażerów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyrzowice
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja, uaktualnienia oraz archiwizacja dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Tworzenie rejestrów i kontrola kwalifikacji w zakresie ochrony i jakości Part 147;
  • Prowadzenie baz danych audytów, zgłoszeń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Współtworzenie procedur wewnętrznych oraz ich analiza pod kątem jakości i bezpieczeństwa;
  • Wykonywanie audytów;
  • Tworzenie notatek ze spotkań;
  • Przygotowywanie sprawozdań oraz zestawień;
  • Opracowanie biuletynów wewnętrznych;
  • Prowadzenie komunikacji mailowej w sprawach bieżących dot. bezpieczeństwa, ochrony i jakości Part 147.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Niekaralność (warunek konieczny);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Minimalne wykształcenie – średnie;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym Ms Office: Word, Excel);
  • Umiejętności organizacji pracy własnej;
  • Terminowość i dokładność w działaniu;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z systemem zarządzania jakością, bezpieczeństwem lub zarządzaniem ryzykiem.
Oferujemy:
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Prywatną opiekę medyczną, karty sportowe;
  • Wynagrodzenie według wewnętrznej siatki płac;
  • Możliwość dalszego rozwoju w branży lotniczej.
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę LS Technics Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. J. Gordona Bennetta 2b, 02-159 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

LS Technics Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę naziemną oraz techniczną linii lotniczych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu,
samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad 50 linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Katowicach, Krakowie,
Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad 2,5 miliona pasażerów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: