Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

PBSG Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4737 dni temu

PBSG jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w czterech głównych obszarach zarządzania i IT: bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: BEZP/PBSG/12/2011
Zadania:
  • udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa IT oraz budowania i doskonalenia planów ciągłości działania w największych polskich organizacjach (głównie sektor finansowy i przemysł),
  • opracowywanie rozwiązań proceduralnych związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną danych,
  • udział w audytach bezpieczeństwa (organizacyjnych oraz informatycznych).

Wymagania:
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z procesowym zarządzaniem bezpieczeństwem informacji, w tym opracowaniem i wdrażaniem polityk bezpieczeństwa oraz planów ciągłości działania
  • praktyczna znajomość normy ISO 27001 i/lub COBIT, ITIL
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uznanych certyfikatów w obszarze bezpieczeństwa informacji.

Oferujemy:
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz program szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • duże możliwości rozwoju.